We ♥ vampires & werewolves
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексVFBG : )ГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Кафене "Starbucks"
Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:14 pm by Valentino Tribium.

» Френско кафе "Lapsus linguae"
Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:12 pm by Valentino Tribium.

» Поп дискотека "Lazy"
Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:10 pm by Valentino Tribium.

» Техно дискотека "Last chance"
Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:08 pm by Valentino Tribium.

» Открит клуб "The black pearl"
Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:06 pm by Valentino Tribium.

» Стриптийз бар "Night flight"
Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:05 pm by Valentino Tribium.

» Боулинг клуб "Mission"
Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 2:58 pm by Valentino Tribium.

» Западен бар "Ранчо"
Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 2:56 pm by Valentino Tribium.

» Бар "Робърт Мейкъд"
Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 2:55 pm by Valentino Tribium.

Трейлъри
"Здрач - Зазоряване (2)"

"Прелестни създания"

"Хензел и Гретел"
Watch
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Съб Юни 02, 2012 9:05 am

 

 Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър

Go down 
+2
Роуз Делинджър
Евърард Дейвидсън
6 posters

Кой ви е любимият филм от поредицата?
1. Хари Потър и Философският камък.
Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Vote_lcap15%Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Vote_rcap
 15% [ 2 ]
2. Хари Потър и Стаята на Тайните.
Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Vote_lcap0%Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3. Хари Потър и Затворникът от Азкабан.
Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Vote_lcap15%Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Vote_rcap
 15% [ 2 ]
4. Хари Потър и Огненият Бокал.
Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Vote_lcap8%Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Vote_rcap
 8% [ 1 ]
5. Хари Потър и Орденът на Феникса.
Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Vote_lcap8%Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Vote_rcap
 8% [ 1 ]
6. Хари Потър и Нечистокръвният принц.
Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Vote_lcap23%Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Vote_rcap
 23% [ 3 ]
7. Хари Потър и Даровете на Смъртта част 1.
Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Vote_lcap0%Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Vote_rcap
 0% [ 0 ]
8. Хари Потър и Даровете на Смъртта част 2.
Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Vote_lcap31%Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Vote_rcap
 31% [ 4 ]
Общо гласове : 13
 

АвторСъобщение
Евърард Дейвидсън
Потребител
Евърард Дейвидсън


Възраст на героя : 38


Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър   Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Icon_minitimeПон Дек 05, 2011 7:42 pm

Отговаряйте + ако искате се обяснете защо точно тази част.
Върнете се в началото Go down
Роуз Делинджър
Потребител
Роуз Делинджър


Възраст на героя : 26


Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър   Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Icon_minitimeПон Дек 05, 2011 7:43 pm

Хари Потър и Затворникът от Азкабан. < 33
Върнете се в началото Go down
Valentino Tribium.
Администратор
Valentino Tribium.


Герой : Главен вампир

Лик : Chace Crawford

Дарба/сила : Черен поглед

Клан/глутница : Клан ''Фил''

Възраст на героя : 616


Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър   Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Icon_minitimeПон Дек 05, 2011 7:47 pm

Въпреки всички упреци от страна на читателите, които казват, че в Нечистокръвният принц от филма не се разбира нищо, аз мисля, че тази част е най-добра. Алан Рикман (Снейп) ме грабна с фантастичната си актьорска способност - ако искате вярвайте, но още преди да съм чел която и да е била книга, само по постановката, която играе, ми стана ясно, че съжалява, че убива Дъмбълдор и това много ме натъжи. За мен тази част остава най-добра и най-точно олицетворява магьосническия свят - убийства, мародерства и мрачно магьосническо училище - такъв трябва да бъде този свят, не като в 7 част само битки и хоркрукси ; )
Върнете се в началото Go down
https://vfbg.bulgarianforum.net
Евърард Дейвидсън
Потребител
Евърард Дейвидсън


Възраст на героя : 38


Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър   Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 9:30 am

Аз гласувах за Хари Потър и Орденът на феникса. Защото в нея се случват толкова хубави и интересни неща с много ефекти и още тук Алан Рикман (Сивиръс Снейп) се разкрива, че е добър когато казва пред Хари, Рон, Хърмаяни и другите когато бяха при Ъмбридж, че и е дал веритасерум (отвара за признание), за това някак много ме изкефи и ми е любима. В началото дименторите бяха по - страшни от всякога... да си призная като го гледах за 1 път филма си изплаших, а и бях малък. Никой не ме вини ;д. В шеста част имаше също много неща които ми харесаха, тя ми е втората любима част, но това все пак е Хари Потър и не трябва да се дели на любими и не любими, а ако трябва ще избера Орденът на Феникса
Върнете се в началото Go down
Том Мартинс
Потребител
Том Мартинс


Клан/глутница : Годрикс Холоу

Възраст на героя : 25


Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър   Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 10:01 am

O.O Ти още си малък ;DD
Аз гласувах с Хари Потър и Даровете на Смъртта част 2. В този филм се разкрива истинската същност на Снейп, която винаги съм подозирал. Много хубава част пълна с ефекти /най-якото е със защитните заклинания и когато МъкГонагъл казва Пиертотум Локомотр и казва на Моли..."Винаги съм искала да направя тази магия"! Макгонагъл е любимата ми героиня, а Снейп любимия герой. Да не говоря, че в тая част си казАхме байкъ /сори Енви че го използвам/ на Волдемор. Невероятен филм ВСИЧКИ части попринцип са добри, но тази най-много ми хареса.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Грейс
Потребител
Джейсън Грейс


Възраст на героя : 26


Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър   Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 11:30 am

Хари Потър и даровете на смъртта част 2
Върнете се в началото Go down
Верити Долиш
Потребител
Верити Долиш


Клан/глутница : Годрикс Холоу

Възраст на героя : 26


Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър   Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 3:27 pm

Отново казвам Хари Потър и Даровете на Смъртта. Сериозно, наистина ме грабна - имаше от всичко. Смях, който бяха включили дори в най-непечените моменти (визирам Макгонагъл, хаха, не бях очаквала), бяха пресъздали най-важните моменти от книгата, което беше цяло постижение, като се има предвид предните филми, имаше емоции и най-вече имаше страхотни ефекти, които на 3д се получиха перфектно. Общо взето доста добър край.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър   Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой ви е любимият филм от поредицата на Хари Потър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» "Хари Потър" вицове
» Хари Потър - Краят
» Хари Потър верижка
» Кажи филм на предишния.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
We ♥ vampires & werewolves :: A little fun :: Анкети-
Идете на: