We ♥ vampires & werewolves
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексVFBG : )ГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Кафене "Starbucks"
Просто поредния мечтател... Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:14 pm by Valentino Tribium.

» Френско кафе "Lapsus linguae"
Просто поредния мечтател... Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:12 pm by Valentino Tribium.

» Поп дискотека "Lazy"
Просто поредния мечтател... Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:10 pm by Valentino Tribium.

» Техно дискотека "Last chance"
Просто поредния мечтател... Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:08 pm by Valentino Tribium.

» Открит клуб "The black pearl"
Просто поредния мечтател... Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:06 pm by Valentino Tribium.

» Стриптийз бар "Night flight"
Просто поредния мечтател... Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:05 pm by Valentino Tribium.

» Боулинг клуб "Mission"
Просто поредния мечтател... Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 2:58 pm by Valentino Tribium.

» Западен бар "Ранчо"
Просто поредния мечтател... Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 2:56 pm by Valentino Tribium.

» Бар "Робърт Мейкъд"
Просто поредния мечтател... Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 2:55 pm by Valentino Tribium.

Трейлъри
"Здрач - Зазоряване (2)"

"Прелестни създания"

"Хензел и Гретел"
Watch
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Съб Юни 02, 2012 9:05 am

 

 Просто поредния мечтател...

Go down 
АвторСъобщение
Макс Рейн
Потребител
Макс Рейн


Клан/глутница : Хъртфорд


Просто поредния мечтател... Empty
ПисанеЗаглавие: Просто поредния мечтател...   Просто поредния мечтател... Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 10:43 pm

1. Как се казваш ? - Казвам се Щилиян, но предпочитам да ме наричат Щисо - да, кофти име, трудно се произнася и ще се радвам да не се правят никакви негови интерпретации. Нека за вас бъда просто Щисо или Макс. Както вие решите.
2. Имаш ли прякор ? Мхм, горе съм казал.
3. А гадже ? Не, нямам си...
4. От къде си :^) От Бургас
5. Защо от там ? - Защото съм батка, да се изразя на бургаски...
6. Кога си роден/а? на 4 ноември, 1995
7. А накъде си ? какви са тези въпроси?!
8. Имаш ли домашни любимци ? Имам си една костенурка...
9. А някакво хоби ? Колекционирам спомени Усмивка
10. Опиши външния си вид. Висок, с черна коса и кафеви очи...абсолютно нищо особено във външния вид. Но при всички положения не е нещо, с което бих се хвалил, тъй като имам изключително ниско самочувствие.
11. Опиши и "вътрешния" - много си го харесвам, характера ми е едно към едно с този на героя ми, потърсете в описанието му и ще го разберете.
12. Какъв човек искаш до себе си? - Искам човек, който да приема изкривеното ми чувство за хумор и странния характер, човек, с когото да нямам неловки ситуации и да мога да общувам свободно - що се отнася до външния вид - той няма значение за мен.
13. А какъв не искаш? - не искам своята противоположност - човек, който гледа първо външния вид, кифла, чалгарка, не искам да бъде злобарка и т.н.
14. Суеверен ли си? - Не мисля...
15. Вярваш ли в световната конспирация? - А тя каква е?
16. Коя е най-съкровената ти мечта? - С поне една от рок групите ми да достигнем големите сцени, предполагам...
17. Какво искаш да постигнеш в живота? - Да ме приемат в Софийския с английска филология и да стана учител по английски...
18. За какво ще похарчиш 100 000 лева? - Нов апартамент, обикаляне из света и благотворителност
19. Къща с приятели или пари с лукс? - пари с лукс
20. Кое ще предпочетеш: книга или филм? - КНИГА с главни букви
21. Какво обичаш да си похапваш? - Ох, всякакви нездравословни храни - от морската до китайската, от Мак Доналдс, до всякакви неизвестни гадории...
22. А какво не обичаш? Яйца, ориз и няколко вида месо
23. Нещо за пийване по-така? Бих ти препоръчал мента със сода Усмивка
24. Пушиш ли? Мда
25. Значи пиеш? Хвана ме...
26. Пробвай да си напишеш името със затворени очи и дай да видим какво стана. - Кшлшан Тижртшив Мшпоължв - хаха, тъкмо си мислех, че съм го написал без грешка, а то... Смях
27. Какво обичаш да правиш през свободното си време? - Да пея, да свиря на пиано, да композирам, да карам колело, да чета, да пиша и да го споделям с приятели.
28. Довърши по твой избор: FUCK ... the chalga music
29. Кой спорт ти е от най-любимите? - шаха Смях
30. А кой не е? Защо? - футбола - ненавиждам този спорт до дъното на душата си. Отишли някакви там да ритат топка и затова им плащат 100 пъти по-големи заплати от тези на доктори и учени, които са на път да открият лекове на нелечими до момента болести...просто съм потресен. А да не говорим за агресията сред младите, а и не само сред тях, която поражда футбола. На какво ни учат? Как някакви с акъла на десет годишни се бият по терена и се правят на примадони...просто нямам думи...
31. Спортуваш ли нещо ? Ако да - какво ? Не, не съм от най-видните атлети.
32. Ходиш ли на фитнес често? Никак даже.
33. Защо? -
34. Какво е мнението ти за форумчето? Вече го дадох в чат темата, форумът е страхотен и изключително много се радвам, че попаднах на него. С радост ще пиша в него все повече...стига да намирам време.
35. Пожелай нещо на потребителите. - Пожелавам на всички незабравими и вълшебни мигове във форума, дано всички обичат героите си така, както аз го обичам - дано, докато пишете рп-та из Хогуортс, ежедневието се изпълни с магия, както и при мен!
Върнете се в началото Go down
 
Просто поредния мечтател...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ми...просто Сузи ;д ^^

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
We ♥ vampires & werewolves :: A little fun :: Игри, вицове, лексикон :: Лексикон-
Идете на: