We ♥ vampires & werewolves
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексVFBG : )ГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Кафене "Starbucks"
Sometimes I pretend to be normal; but then it gets boring, so I go back to being me. Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:14 pm by Valentino Tribium.

» Френско кафе "Lapsus linguae"
Sometimes I pretend to be normal; but then it gets boring, so I go back to being me. Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:12 pm by Valentino Tribium.

» Поп дискотека "Lazy"
Sometimes I pretend to be normal; but then it gets boring, so I go back to being me. Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:10 pm by Valentino Tribium.

» Техно дискотека "Last chance"
Sometimes I pretend to be normal; but then it gets boring, so I go back to being me. Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:08 pm by Valentino Tribium.

» Открит клуб "The black pearl"
Sometimes I pretend to be normal; but then it gets boring, so I go back to being me. Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:06 pm by Valentino Tribium.

» Стриптийз бар "Night flight"
Sometimes I pretend to be normal; but then it gets boring, so I go back to being me. Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:05 pm by Valentino Tribium.

» Боулинг клуб "Mission"
Sometimes I pretend to be normal; but then it gets boring, so I go back to being me. Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 2:58 pm by Valentino Tribium.

» Западен бар "Ранчо"
Sometimes I pretend to be normal; but then it gets boring, so I go back to being me. Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 2:56 pm by Valentino Tribium.

» Бар "Робърт Мейкъд"
Sometimes I pretend to be normal; but then it gets boring, so I go back to being me. Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 2:55 pm by Valentino Tribium.

Трейлъри
"Здрач - Зазоряване (2)"

"Прелестни създания"

"Хензел и Гретел"
Watch
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Съб Юни 02, 2012 9:05 am

 

 Sometimes I pretend to be normal; but then it gets boring, so I go back to being me.

Go down 
АвторСъобщение
Еванджелин.
Потребител
Еванджелин.


Клан/глутница : Париж

Възраст на героя : 24


Sometimes I pretend to be normal; but then it gets boring, so I go back to being me. Empty
ПисанеЗаглавие: Sometimes I pretend to be normal; but then it gets boring, so I go back to being me.   Sometimes I pretend to be normal; but then it gets boring, so I go back to being me. Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 3:47 pm

. Как се казваш ? - Милица
2. Имаш ли прякор ? - Мили
3. А гадже ? - Не
4. От къде си :^) - София...(но живея в Кипър...
5. Защо от там ? - not funny.. Защото мога...
6. Кога си роден/а? - 20.08.1997
7. А накъде си ? - Към морето...
8. Имаш ли домашни любимци ? - Вече не..
9. А някакво хоби ? - Не..
10. Опиши външния си вид. - ..Shit..no... why? Just Why? You creeper!
11. Опиши и "вътрешния" ( характер ). - Това да не е създаване на герой -.-'' Well i guess im pretty weird..I love everyone <3 or at least i try..Im not really confident and that is why i need people.. ;d Hjsnff that is boring if you want to get to know me...just text me O.o
12. Какъв човек искаш до себе си ? - Ъх?!? Някой който е сериозен..но в същото време се лигави..Някой който да ме разбира и да ме глези..Да не ми се сърди за глупости и да не ме нерви... ;д
13. А какъв не искаш ? - Някой с мозък на фъстъче..някой който се има за много голям .Чалгар ;д
14. Суеверен ли си ? - Малко.
15. Вярваш ли в световната конспирация ? -Да.
16. Коя е най-съкровената ти мечта ? - ...Мое си е!
17. Какво искаш да постигнеш в живота ? - Много.
18. За какво ще похарчиш 100 000 лева ? - ъм за обучението си.. но ако са в евро ще е по-добре.
19. Къща с приятели или пари с лукс ? - Къща с приятели.
20. Кое ще предпочетеш: книга или филм ? -Филм.
21. Какво обичаш да си похапваш ? - Ъм..Спагети..макарони.Сладко...
22. А какво не обичаш ? -Фасул..
23. Нещо за пийване по-така ? - Ъ? по-така?
24. Пушиш ли ? - Не
25. Значи пиеш ? - Не особенно...
26. Пробвай да си напишеш името със
затворени очи и дай да видим какво стана. - Милица
27. Какво обичаш да правиш през свободното
си време ? -Ъмм зависи..
28. Довърши по твой избор: FUCK ... You and your Auntie 2...i don't really care who you are or who you cousin is...You are not better than me...
29. Кой спорт ти е от най-любимите ? -Волейбол и Тенис
30. А кой не е ? Защо ? - Ъм...не знам..футбол? Тъп е..прави хората по-тъпи...
31. Спортуваш ли нещо ? Ако да - какво ?- Да, тенис.
32. Ходиш ли на фитнес често ? -Не.
33. Защо ? - Тъпо е...
34. Какво е мнението ти за форумчето ? - Интересно е..
35. Пожелай нещо на потребителите. - ... .Уел..Да пораснат бързо и да се осъзнаят защото живота е тежък...Да постигнат вътрешен мир .. и да не се оставят другите да ги тъпчат.. / знам го от личен опит..тъпкана съм толкова, че нямам никакво самочувствие.../
Върнете се в началото Go down
 
Sometimes I pretend to be normal; but then it gets boring, so I go back to being me.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
We ♥ vampires & werewolves :: A little fun :: Игри, вицове, лексикон :: Лексикон-
Идете на: