We ♥ vampires & werewolves
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексVFBG : )ГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Кафене "Starbucks"
Смъртта на Снейп. <3 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:14 pm by Valentino Tribium.

» Френско кафе "Lapsus linguae"
Смъртта на Снейп. <3 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:12 pm by Valentino Tribium.

» Поп дискотека "Lazy"
Смъртта на Снейп. <3 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:10 pm by Valentino Tribium.

» Техно дискотека "Last chance"
Смъртта на Снейп. <3 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:08 pm by Valentino Tribium.

» Открит клуб "The black pearl"
Смъртта на Снейп. <3 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:06 pm by Valentino Tribium.

» Стриптийз бар "Night flight"
Смъртта на Снейп. <3 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 3:05 pm by Valentino Tribium.

» Боулинг клуб "Mission"
Смъртта на Снейп. <3 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 2:58 pm by Valentino Tribium.

» Западен бар "Ранчо"
Смъртта на Снейп. <3 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 2:56 pm by Valentino Tribium.

» Бар "Робърт Мейкъд"
Смъртта на Снейп. <3 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 2:55 pm by Valentino Tribium.

Трейлъри
"Здрач - Зазоряване (2)"

"Прелестни създания"

"Хензел и Гретел"
Watch
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Съб Юни 02, 2012 9:05 am

 

 Смъртта на Снейп. <3

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Евърард Дейвидсън
Потребител
Евърард Дейвидсън


Възраст на героя : 38


Смъртта на Снейп. <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Смъртта на Снейп. <3   Смъртта на Снейп. <3 Icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 12:34 pm

Смъртта на Снейп. <3 4153474t

Докато в замъка Хогуортс се сръжаваха силите на доброто и злото, в подземното пристанище, в къщата с лодките стоеше лорд Волдемор, а до него змията му Наджини. Черният лорд докосна лявата си ръка и повика Луциус Малфой, а след секунди беше пред него:
- Какво желаете господарю ? - попита Луциус с изплашеният си поглед.
- Луциус, верният ми слуга. Как върви битката в замъка ? - попита с лукава усмивка Волдемор гледайки го право в очите.
- Много от нас паднаха в битката. - отговори с тъга мъжа.
- А момчето, къде е Потър ? - очите на лорда станаха двойно по големи .
- Не знам за съжаление. Битката се проточи по - дълго от очакването, а аз не следя Потър. - изведнъж в ума на Хари се появи картината при онзи-който-не-бива-да-се-назовава и господин Малфой, тогава той разбра къде са и видя как черният маг каза:
- Как се понасяш Луциус ? Доведи ми Сивиръс, трябва да говоря спешно с него. ВЕДНАГА - Малфой се подчини и се магипортира. Докато Хари обясняваше какво е видял в ума на лорда на Хърмаяни и Рон, вече бяха тръгнали надолу, а като пристигнаха от къщата се чуваха гласовете на Снейп и Волдемор:
- Сивиръс, знаеш ли защо бъзовата пръчка не ми се подчинява ?
- Не, но не може да не ви се подчинява, взехте я от гроба на Дъмбълдор.
- Да, но още не съм и господар. - отвън още подслушваха - В онази нощ, когато уби стареца пръчката се подчинява единствено на теб.
- Но, господарю не можете - каза с треперещ глас Сивиръс
- Само аз мога да живея вечно. Ти беше верен слуга. - това бяха последните думи, докато лорда не извади пръчката си:
- АВАДА КЕДАВРА. - извика той и изведнъж, за стотна от секундата светлината от очите на Снейп изчезна, а черния лорд се магипортира с един от хоркрусите: змията Наджини.


Край.
Върнете се в началото Go down
Кристабел Уолтън
Потребител
Кристабел Уолтън



Смъртта на Снейп. <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смъртта на Снейп. <3   Смъртта на Снейп. <3 Icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 12:38 pm

Мн е интересно и яко, супер е измислено ^^
Върнете се в началото Go down
 
Смъртта на Снейп. <3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
We ♥ vampires & werewolves :: A little fun :: Фенфикшъни-
Идете на: